Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
baby boerenkool heeft een glycemische index van 2, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 1 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere vegetables scoort baby boerenkool tot de laagste op glycemische index.
baby boerenkool is een goede keuze voor mensen die bloedsuiker, insulineresistentie of een laag-GI dieet beheren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 35 kcal |
| Koolhydraten | 4.4g |
| Suikers (totaal) | 0.8g |
| Natuurlijk | 0.8g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 1.6g |
| Oplosbaar | 0.5g |
| Onoplosbaar | 1.1g |
| Eiwit | 2.9g |
| Vet | 0.5g |
| Verzadigd | 0.07g |
| Onverzadigd | 0.43g |
| Natrium | 43mg |
baby boerenkool heeft een glycemische index van 2, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 1 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
baby boerenkool heeft een lage glycemische index (2), waardoor het een goede optie is voor mensen met insulineresistentie.
baby boerenkool heeft een glycemische last van 1 per 100g, wat duidt op een minimale invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →