Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Vegetarisk linse- og plommekake har et glykemisk indeks på 35, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 8 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre legumes rangerer Vegetarisk linse- og plommekake blant de laveste i glykemisk indeks.
Vegetarisk linse- og plommekake er et godt valg for folk som håndterer blodsukker, insulinresistens eller følger en lav-GI diett.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 150 kcal |
| Karbohydrater | 23g |
| Sukker (totalt) | 6g |
| Naturlig | 6.0g |
| Tilsatt | 0g |
| Fiber | 7g |
| Løselig | 0g |
| Uløselig | 0g |
| Protein | 7g |
| Fett | 2.5g |
| Mettet | 0.4g |
| Umettet | 2.1g |
| Natrium | 350mg |
Vegetarisk linse- og plommekake har et glykemisk indeks på 35, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 8 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Vegetarisk linse- og plommekake har et lavt glykemisk indeks (35), noe som gjør det til et godt alternativ for folk med insulinresistens.
Vegetarisk linse- og plommekake har en glykemisk belastning på 8 per 100g, noe som indikerer en minimal påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →