Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Temaki håndrull med ekte krabbe, avokado og gresk yoghurt har et glykemisk indeks på 55, klassifisert som moderat GI-mat. Med en glykemisk belastning på 10 per 100g har det en moderat påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre seafood rangerer Temaki håndrull med ekte krabbe, avokado og gresk yoghurt over gjennomsnittet i glykemisk indeks.
Temaki håndrull med ekte krabbe, avokado og gresk yoghurt er egnet i moderate mengder for folk som overvåker blodsukkernivåene.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 160 kcal |
| Karbohydrater | 18g |
| Sukker (totalt) | 2g |
| Naturlig | 2.0g |
| Tilsatt | 0g |
| Fiber | 2.5g |
| Løselig | 0g |
| Uløselig | 0g |
| Protein | 9g |
| Fett | 6g |
| Mettet | 1.5g |
| Umettet | 4g |
| Natrium | 320mg |
Temaki håndrull med ekte krabbe, avokado og gresk yoghurt har et glykemisk indeks på 55, klassifisert som moderat GI-mat. Med en glykemisk belastning på 10 per 100g har det en moderat påvirkning på blodsukker.
Temaki håndrull med ekte krabbe, avokado og gresk yoghurt har et moderat glykemisk indeks (55). Folk med insulinresistens kan konsumere det i moderate mengder.
Temaki håndrull med ekte krabbe, avokado og gresk yoghurt har en glykemisk belastning på 10 per 100g, noe som indikerer en moderat påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →