Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Tahini-pasta med sitronsaft og mangopuré har et glykemisk indeks på 35, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 5 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre nuts rangerer Tahini-pasta med sitronsaft og mangopuré blant de laveste i glykemisk indeks.
Tahini-pasta med sitronsaft og mangopuré er et godt valg for folk som håndterer blodsukker, insulinresistens eller følger en lav-GI diett.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 480 kcal |
| Karbohydrater | 16g |
| Sukker (totalt) | 6g |
| Naturlig | 6.0g |
| Tilsatt | 0g |
| Fiber | 6g |
| Løselig | 1.8g |
| Uløselig | 4.2g |
| Protein | 13g |
| Fett | 39g |
| Mettet | 6g |
| Umettet | 32g |
| Natrium | 30mg |
Tahini-pasta med sitronsaft og mangopuré har et glykemisk indeks på 35, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 5 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Tahini-pasta med sitronsaft og mangopuré har et lavt glykemisk indeks (35), noe som gjør det til et godt alternativ for folk med insulinresistens.
Tahini-pasta med sitronsaft og mangopuré har en glykemisk belastning på 5 per 100g, noe som indikerer en minimal påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →