Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
tigernut flour har et glykemisk indeks på 35, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 19 per 100g har det en moderat påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre nuts rangerer tigernut flour blant de laveste i glykemisk indeks.
tigernut flour er et godt valg for folk som håndterer blodsukker, insulinresistens eller følger en lav-GI diett.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 450 kcal |
| Karbohydrater | 55g |
| Sukker (totalt) | 20g |
| Naturlig | 20.0g |
| Tilsatt | 0g |
| Fiber | 20g |
| Løselig | 6g |
| Uløselig | 14g |
| Protein | 5g |
| Fett | 25g |
| Mettet | 5g |
| Umettet | 20g |
| Natrium | 10mg |
tigernut flour har et glykemisk indeks på 35, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 19 per 100g har det en moderat påvirkning på blodsukker.
tigernut flour har et lavt glykemisk indeks (35), noe som gjør det til et godt alternativ for folk med insulinresistens.
tigernut flour har en glykemisk belastning på 19 per 100g, noe som indikerer en moderat påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →