Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Tørket hvitløk (pulver) har et glykemisk indeks på 30, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 22 per 100g har det en betydelig påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre vegetables rangerer Tørket hvitløk (pulver) blant de laveste i glykemisk indeks.
Tørket hvitløk (pulver) er et godt valg for folk som håndterer blodsukker, insulinresistens eller følger en lav-GI diett.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 331 kcal |
| Karbohydrater | 72.7g |
| Sukker (totalt) | 2.4g |
| Naturlig | 2.4g |
| Tilsatt | 0g |
| Fiber | 9g |
| Løselig | 2.7g |
| Uløselig | 6.3g |
| Protein | 16.6g |
| Fett | 0.7g |
| Mettet | 0.1g |
| Umettet | 0.6g |
| Natrium | 60mg |
Tørket hvitløk (pulver) har et glykemisk indeks på 30, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 22 per 100g har det en betydelig påvirkning på blodsukker.
Tørket hvitløk (pulver) har et lavt glykemisk indeks (30), noe som gjør det til et godt alternativ for folk med insulinresistens.
Tørket hvitløk (pulver) har en glykemisk belastning på 22 per 100g, noe som indikerer en betydelig påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →