Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
skivet surdeigsbrød med frø har et glykemisk indeks på 53, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 23 per 100g har det en betydelig påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre grains rangerer skivet surdeigsbrød med frø blant de laveste i glykemisk indeks.
skivet surdeigsbrød med frø er et godt valg for folk som håndterer blodsukker, insulinresistens eller følger en lav-GI diett.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 250 kcal |
| Karbohydrater | 44g |
| Sukker (totalt) | 1.5g |
| Naturlig | 1.5g |
| Tilsatt | 0g |
| Fiber | 4.5g |
| Løselig | 1.3g |
| Uløselig | 3.2g |
| Protein | 9g |
| Fett | 5g |
| Mettet | 0.7g |
| Umettet | 4g |
| Natrium | 500mg |
skivet surdeigsbrød med frø har et glykemisk indeks på 53, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 23 per 100g har det en betydelig påvirkning på blodsukker.
skivet surdeigsbrød med frø har et lavt glykemisk indeks (53), noe som gjør det til et godt alternativ for folk med insulinresistens.
skivet surdeigsbrød med frø har en glykemisk belastning på 23 per 100g, noe som indikerer en betydelig påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →