Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Sitrus-ingefær glasur har et glykemisk indeks på 45, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 8 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre sweets rangerer Sitrus-ingefær glasur blant de laveste i glykemisk indeks.
Sitrus-ingefær glasur er et godt valg for folk som håndterer blodsukker, insulinresistens eller følger en lav-GI diett.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 110 kcal |
| Karbohydrater | 18g |
| Sukker (totalt) | 16g |
| Naturlig | 12.0g |
| Tilsatt | 4g |
| Fiber | 0.5g |
| Løselig | 0g |
| Uløselig | 0g |
| Protein | 0.5g |
| Fett | 4g |
| Mettet | 0.6g |
| Umettet | 3.4g |
| Natrium | 5mg |
Sitrus-ingefær glasur har et glykemisk indeks på 45, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 8 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Sitrus-ingefær glasur har et lavt glykemisk indeks (45), noe som gjør det til et godt alternativ for folk med insulinresistens.
Sitrus-ingefær glasur har en glykemisk belastning på 8 per 100g, noe som indikerer en minimal påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →