Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Sitronvalmue mini muffin har et glykemisk indeks på 68, klassifisert som moderat GI-mat. Med en glykemisk belastning på 37 per 100g har det en betydelig påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre sweets rangerer Sitronvalmue mini muffin over gjennomsnittet i glykemisk indeks.
Sitronvalmue mini muffin er egnet i moderate mengder for folk som overvåker blodsukkernivåene.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 410 kcal |
| Karbohydrater | 55g |
| Sukker (totalt) | 28g |
| Naturlig | 6.0g |
| Tilsatt | 22g |
| Fiber | 1.5g |
| Løselig | 0.5g |
| Uløselig | 1g |
| Protein | 5g |
| Fett | 19g |
| Mettet | 4g |
| Umettet | 13g |
| Natrium | 340mg |
Sitronvalmue mini muffin har et glykemisk indeks på 68, klassifisert som moderat GI-mat. Med en glykemisk belastning på 37 per 100g har det en betydelig påvirkning på blodsukker.
Sitronvalmue mini muffin har et moderat glykemisk indeks (68). Folk med insulinresistens kan konsumere det i moderate mengder.
Sitronvalmue mini muffin har en glykemisk belastning på 37 per 100g, noe som indikerer en betydelig påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →