Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Aquafaba har et glykemisk indeks på 0, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 0 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre legumes rangerer Aquafaba blant de laveste i glykemisk indeks.
Aquafaba er et godt valg for folk som håndterer blodsukker, insulinresistens eller følger en lav-GI diett.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 10 kcal |
| Karbohydrater | 1.5g |
| Sukker (totalt) | 0.2g |
| Naturlig | 0.2g |
| Tilsatt | 0g |
| Fiber | 0.2g |
| Løselig | 0.06g |
| Uløselig | 0.14g |
| Protein | 0.6g |
| Fett | 0.1g |
| Mettet | 0g |
| Umettet | 0.1g |
| Natrium | 50mg |
Aquafaba har et glykemisk indeks på 0, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 0 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Aquafaba har et lavt glykemisk indeks (0), noe som gjør det til et godt alternativ for folk med insulinresistens.
Aquafaba har en glykemisk belastning på 0 per 100g, noe som indikerer en minimal påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →