Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →
Pancake soba mempunyai indeks glisemik 50, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 11 per 100g, ia memberi kesan sederhana pada gula darah.
Berbanding grains lain, Pancake soba berada pada kedudukan antara yang terendah dalam indeks glisemik.
Pancake soba adalah pilihan baik untuk mereka yang mengurus gula darah, rintangan insulin atau mengikut diet GI rendah.
Mengapa skor ini?
| Kalori | 120 kcal |
| Karbohidrat | 22g |
| Gula (jumlah) | 0.7g |
| Semula jadi | 0.7g |
| Ditambah | 0g |
| Serat | 3.5g |
| Larut | 1.05g |
| Tidak larut | 2.45g |
| Protein | 4.5g |
| Lemak | 2g |
| Tepu | 0.4g |
| Tidak tepu | 1.6g |
| Natrium | 180mg |
Pancake soba mempunyai indeks glisemik 50, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 11 per 100g, ia memberi kesan sederhana pada gula darah.
Pancake soba mempunyai indeks glisemik rendah (50), menjadikannya pilihan baik untuk penghidap rintangan insulin.
Pancake soba mempunyai beban glisemik 11 per 100g, menunjukkan kesan sederhana pada paras gula darah.
Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →