Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →
Pancake dedak oat tanpa gula tambahan mempunyai indeks glisemik 45, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 13 per 100g, ia memberi kesan sederhana pada gula darah.
Berbanding grains lain, Pancake dedak oat tanpa gula tambahan berada pada kedudukan antara yang terendah dalam indeks glisemik.
Pancake dedak oat tanpa gula tambahan adalah pilihan baik untuk mereka yang mengurus gula darah, rintangan insulin atau mengikut diet GI rendah.
Mengapa skor ini?
| Kalori | 180 kcal |
| Karbohidrat | 28g |
| Gula (jumlah) | 1g |
| Semula jadi | 1.0g |
| Ditambah | 0g |
| Serat | 6g |
| Larut | 3g |
| Tidak larut | 3g |
| Protein | 7g |
| Lemak | 4g |
| Tepu | 1g |
| Tidak tepu | 3g |
| Natrium | 220mg |
Pancake dedak oat tanpa gula tambahan mempunyai indeks glisemik 45, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 13 per 100g, ia memberi kesan sederhana pada gula darah.
Pancake dedak oat tanpa gula tambahan mempunyai indeks glisemik rendah (45), menjadikannya pilihan baik untuk penghidap rintangan insulin.
Pancake dedak oat tanpa gula tambahan mempunyai beban glisemik 13 per 100g, menunjukkan kesan sederhana pada paras gula darah.
Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →