Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →
Pai keju dan bawang mempunyai indeks glisemik 55, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI sederhana. Dengan beban glisemik 14 per 100g, ia memberi kesan sederhana pada gula darah.
Berbanding grains lain, Pai keju dan bawang berada pada kedudukan di atas purata dalam indeks glisemik.
Pai keju dan bawang sesuai dalam kuantiti sederhana untuk mereka yang memantau paras gula.
Mengapa skor ini?
| Kalori | 290 kcal |
| Karbohidrat | 25g |
| Gula (jumlah) | 2.5g |
| Semula jadi | 2.0g |
| Ditambah | 0.5g |
| Serat | 1.5g |
| Larut | 0.5g |
| Tidak larut | 1g |
| Protein | 8g |
| Lemak | 17g |
| Tepu | 8g |
| Tidak tepu | 7g |
| Natrium | 480mg |
Pai keju dan bawang mempunyai indeks glisemik 55, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI sederhana. Dengan beban glisemik 14 per 100g, ia memberi kesan sederhana pada gula darah.
Pai keju dan bawang mempunyai indeks glisemik sederhana (55). Penghidap rintangan insulin boleh mengambilnya dengan sederhana.
Pai keju dan bawang mempunyai beban glisemik 14 per 100g, menunjukkan kesan sederhana pada paras gula darah.
Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →