Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →
Oatmeal dengan susu tumbuhan dan pisang mempunyai indeks glisemik 55, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI sederhana. Dengan beban glisemik 9 per 100g, ia memberi kesan minimum pada gula darah.
Berbanding grains lain, Oatmeal dengan susu tumbuhan dan pisang berada pada kedudukan di atas purata dalam indeks glisemik.
Oatmeal dengan susu tumbuhan dan pisang sesuai dalam kuantiti sederhana untuk mereka yang memantau paras gula.
Mengapa skor ini?
| Kalori | 90 kcal |
| Karbohidrat | 16g |
| Gula (jumlah) | 4.5g |
| Semula jadi | 4.5g |
| Ditambah | 0g |
| Serat | 2.1g |
| Larut | 0g |
| Tidak larut | 0g |
| Protein | 2.2g |
| Lemak | 1.7g |
| Tepu | 0.3g |
| Tidak tepu | 1.1g |
| Natrium | 30mg |
Oatmeal dengan susu tumbuhan dan pisang mempunyai indeks glisemik 55, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI sederhana. Dengan beban glisemik 9 per 100g, ia memberi kesan minimum pada gula darah.
Oatmeal dengan susu tumbuhan dan pisang mempunyai indeks glisemik sederhana (55). Penghidap rintangan insulin boleh mengambilnya dengan sederhana.
Oatmeal dengan susu tumbuhan dan pisang mempunyai beban glisemik 9 per 100g, menunjukkan kesan minimum pada paras gula darah.
Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →