Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →
Oat organik mempunyai indeks glisemik 55, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI sederhana. Dengan beban glisemik 12 per 100g, ia memberi kesan sederhana pada gula darah.
Berbanding grains lain, Oat organik berada pada kedudukan di atas purata dalam indeks glisemik.
Oat organik sesuai dalam kuantiti sederhana untuk mereka yang memantau paras gula.
Mengapa skor ini?
| Kalori | 379 kcal |
| Karbohidrat | 66g |
| Gula (jumlah) | 1g |
| Semula jadi | 1.0g |
| Ditambah | 0g |
| Serat | 10.6g |
| Larut | 3.2g |
| Tidak larut | 7.4g |
| Protein | 13.2g |
| Lemak | 6.5g |
| Tepu | 1.1g |
| Tidak tepu | 5.4g |
| Natrium | 2mg |
Oat organik mempunyai indeks glisemik 55, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI sederhana. Dengan beban glisemik 12 per 100g, ia memberi kesan sederhana pada gula darah.
Oat organik mempunyai indeks glisemik sederhana (55). Penghidap rintangan insulin boleh mengambilnya dengan sederhana.
Oat organik mempunyai beban glisemik 12 per 100g, menunjukkan kesan sederhana pada paras gula darah.
Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →