kentang merah rebus

GI 70 · TinggiGL 14 / 100 g6/10

GI tinggi

70 GI

GL 14 setiap 100 g

Skor Logi 6/10
  • rendah lemak
  • beban glisemik sederhana

kentang merah rebus mempunyai indeks glisemik 70, lebih rendah daripada Ubi kentang biasa (78).

Sumber: Pasukan Pemakanan Logi (komposisi daripada USDA, dibantu AI) · Bukan nasihat perubatan · Laporkan ralat

Bentuk Ubi kentang

Logi · Urus rintangan insulin

Kurangkan gula darah anda dengan pilihan makanan lebih bijak

kentang merah rebus ialah salah satu daripada 11,148 makanan yang Logi skor apabila anda mengambil gambar hidangan — bersama saiz hidangan.

Teruskan di web
Logi app, food index screen

Maklumat nutrisi (per 100g)

87
Kalori
20.1 g
Karbohidrat
1.9 g
Protein
0.1 g
Lemak
per 100g
Kalori87 kcal
Karbohidrat20.1 g
Gula (jumlah)1.2 g
Semula jadi1.2 g
Ditambah0 g
Serat1.8 g
Larut0.6 g
Tidak larut1.2 g
Protein1.9 g
Lemak0.1 g
Tepu0.03 g
Tidak tepu0.07 g
Natrium4 mg

Tahap pemprosesan

30%
Minimum
Mengapa skor ini?
  • rendah lemak
  • sumber kalium
  • mengandungi serat
  • beban glisemik sederhana
  • kandungan protein rendah
  • boleh meningkatkan gula darah bagi rintangan insulin

Alergen

Tiada alergen EU-14 disenaraikan

Resipi GI rendah di Logi Food Coach

Soalan Lazim

Apakah indeks glisemik kentang merah rebus?

kentang merah rebus mempunyai indeks glisemik 70 (Tinggi) dan beban glisemik 14 setiap 100 g.

Adakah kentang merah rebus sesuai untuk penghidap rintangan insulin?

kentang merah rebus mempunyai indeks glisemik tinggi (70). Penghidap rintangan insulin patut mengehadkan pengambilannya.

Bentuk Ubi kentang yang manakah mempunyai beban glisemik terendah?

Antara bentuk Ubi kentang dalam pangkalan data ini, Kentang dalam tin mempunyai beban glisemik terendah (8.8 setiap 100 g).

Semak kentang merah rebus dalam aplikasi Logi, dengan saiz hidangan anda.

Food diary cheat sheet

PDF percuma — 3 halaman

Jurnal makanan mingguan anda

Rekod makanan, beban glisemik & mood. Kenal pasti corak dalam 3 minggu.

Tiada spam. Nyahlanggan bila-bila masa.