Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →
Hummus Little Sesame dengan lemon awet mempunyai indeks glisemik 15, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 3 per 100g, ia memberi kesan minimum pada gula darah.
Berbanding legumes lain, Hummus Little Sesame dengan lemon awet berada pada kedudukan antara yang terendah dalam indeks glisemik.
Hummus Little Sesame dengan lemon awet adalah pilihan baik untuk mereka yang mengurus gula darah, rintangan insulin atau mengikut diet GI rendah.
Mengapa skor ini?
| Kalori | 220 kcal |
| Karbohidrat | 18g |
| Gula (jumlah) | 1.2g |
| Semula jadi | 1.2g |
| Ditambah | 0g |
| Serat | 5.5g |
| Larut | 1.7g |
| Tidak larut | 3.9g |
| Protein | 6.5g |
| Lemak | 13g |
| Tepu | 1.7g |
| Tidak tepu | 10.5g |
| Natrium | 420mg |
Hummus Little Sesame dengan lemon awet mempunyai indeks glisemik 15, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 3 per 100g, ia memberi kesan minimum pada gula darah.
Hummus Little Sesame dengan lemon awet mempunyai indeks glisemik rendah (15), menjadikannya pilihan baik untuk penghidap rintangan insulin.
Hummus Little Sesame dengan lemon awet mempunyai beban glisemik 3 per 100g, menunjukkan kesan minimum pada paras gula darah.
Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →