Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →
Hummus berasaskan kacang kuda dengan mustard dan rempah mempunyai indeks glisemik 10, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 2 per 100g, ia memberi kesan minimum pada gula darah.
Berbanding legumes lain, Hummus berasaskan kacang kuda dengan mustard dan rempah berada pada kedudukan antara yang terendah dalam indeks glisemik.
Hummus berasaskan kacang kuda dengan mustard dan rempah adalah pilihan baik untuk mereka yang mengurus gula darah, rintangan insulin atau mengikut diet GI rendah.
Mengapa skor ini?
| Kalori | 210 kcal |
| Karbohidrat | 18g |
| Gula (jumlah) | 1.5g |
| Semula jadi | 1.5g |
| Ditambah | 0g |
| Serat | 5g |
| Larut | 1.5g |
| Tidak larut | 3.5g |
| Protein | 7.5g |
| Lemak | 12g |
| Tepu | 1.5g |
| Tidak tepu | 9.5g |
| Natrium | 350mg |
Hummus berasaskan kacang kuda dengan mustard dan rempah mempunyai indeks glisemik 10, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 2 per 100g, ia memberi kesan minimum pada gula darah.
Hummus berasaskan kacang kuda dengan mustard dan rempah mempunyai indeks glisemik rendah (10), menjadikannya pilihan baik untuk penghidap rintangan insulin.
Hummus berasaskan kacang kuda dengan mustard dan rempah mempunyai beban glisemik 2 per 100g, menunjukkan kesan minimum pada paras gula darah.
Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →