Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →
hummus chipotle berasap mempunyai indeks glisemik 10, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 2 per 100g, ia memberi kesan minimum pada gula darah.
Berbanding legumes lain, hummus chipotle berasap berada pada kedudukan antara yang terendah dalam indeks glisemik.
hummus chipotle berasap adalah pilihan baik untuk mereka yang mengurus gula darah, rintangan insulin atau mengikut diet GI rendah.
Mengapa skor ini?
| Kalori | 210 kcal |
| Karbohidrat | 20g |
| Gula (jumlah) | 1.5g |
| Semula jadi | 1.5g |
| Ditambah | 0g |
| Serat | 5g |
| Larut | 0g |
| Tidak larut | 0g |
| Protein | 7.5g |
| Lemak | 11g |
| Tepu | 1.5g |
| Tidak tepu | 8.5g |
| Natrium | 350mg |
hummus chipotle berasap mempunyai indeks glisemik 10, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 2 per 100g, ia memberi kesan minimum pada gula darah.
hummus chipotle berasap mempunyai indeks glisemik rendah (10), menjadikannya pilihan baik untuk penghidap rintangan insulin.
hummus chipotle berasap mempunyai beban glisemik 2 per 100g, menunjukkan kesan minimum pada paras gula darah.
Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →