Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →
Hoodys ketone snack mix mempunyai indeks glisemik 25, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 6 per 100g, ia memberi kesan minimum pada gula darah.
Berbanding sweets lain, Hoodys ketone snack mix berada pada kedudukan antara yang terendah dalam indeks glisemik.
Hoodys ketone snack mix adalah pilihan baik untuk mereka yang mengurus gula darah, rintangan insulin atau mengikut diet GI rendah.
Mengapa skor ini?
| Kalori | 550 kcal |
| Karbohidrat | 22g |
| Gula (jumlah) | 7g |
| Semula jadi | 3.0g |
| Ditambah | 4g |
| Serat | 8g |
| Larut | 2.4g |
| Tidak larut | 5.6g |
| Protein | 15g |
| Lemak | 45g |
| Tepu | 13g |
| Tidak tepu | 30g |
| Natrium | 350mg |
Hoodys ketone snack mix mempunyai indeks glisemik 25, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 6 per 100g, ia memberi kesan minimum pada gula darah.
Hoodys ketone snack mix mempunyai indeks glisemik rendah (25), menjadikannya pilihan baik untuk penghidap rintangan insulin.
Hoodys ketone snack mix mempunyai beban glisemik 6 per 100g, menunjukkan kesan minimum pada paras gula darah.
Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →