Logi · Upravljanje inzulinskom rezistencijom
Logi skenira vaše obroke, izračunava glikemijsko opterećenje u stvarnom vremenu i točno prikazuje kako svaki sastojak utječe na vaš šećer.
Počnite besplatno →
Salmas krekeri ima glikemijski indeks 70, što ga svrstava u hranu s visokim GI. S glikemijskim opterećenjem 56 na 100g, ima značajan utjecaj na šećer u krvi.
U usporedbi s ostalim grains, Salmas krekeri rangira se među najvišima po glikemijskom indeksu.
Salmas krekeri može uzrokovati brze skokove šećera u krvi i treba ga konzumirati u malim porcijama.
Zašto ova ocjena?
| Kalorije | 410 kcal |
| Ugljikohidrati | 80g |
| Šećeri (ukupno) | 1g |
| Prirodni | 1.0g |
| Dodani | 0g |
| Vlakna | 7g |
| Topiva | 2.1g |
| Netopiva | 4.9g |
| Proteini | 7g |
| Masti | 7g |
| Zasićene | 1g |
| Nezasićene | 6g |
| Natrij | 500mg |
Salmas krekeri ima glikemijski indeks 70, što ga svrstava u hranu s visokim GI. S glikemijskim opterećenjem 56 na 100g, ima značajan utjecaj na šećer u krvi.
Salmas krekeri ima visok glikemijski indeks (70). Osobe s inzulinskom rezistencijom trebaju ograničiti unos.
Salmas krekeri ima glikemijsko opterećenje 56 na 100g, što ukazuje na značajan utjecaj na razinu šećera u krvi.
Logi · Upravljanje inzulinskom rezistencijom
Logi skenira vaše obroke, izračunava glikemijsko opterećenje u stvarnom vremenu i točno prikazuje kako svaki sastojak utječe na vaš šećer.
Počnite besplatno →