Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Texas toast má glykemický index 75, což ho řadí mezi potraviny s vysokým GI. Při glykemické zátěži 34 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními grains se Texas toast řadí mezi nejvyšší v glykemickém indexu.
Texas toast může způsobit rychlé skoky hladiny cukru v krvi a nejlépe se konzumuje v malých porcích.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 320 kcal |
| Sacharidy | 45g |
| Cukry (celkem) | 4g |
| Přirozené | 1.0g |
| Přidané | 3g |
| Vláknina | 2g |
| Rozpustná | 0.4g |
| Nerozpustná | 1.6g |
| Bílkoviny | 7g |
| Tuky | 12g |
| Nasycené | 4g |
| Nenasycené | 7g |
| Sodík | 500mg |
Texas toast má glykemický index 75, což ho řadí mezi potraviny s vysokým GI. Při glykemické zátěži 34 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Texas toast má vysoký glykemický index (75). Osoby s inzulínovou rezistencí by měly omezit jeho příjem.
Texas toast má glykemickou zátěž 34 na 100g, což znamená výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →