Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Sušenky Schär P'tit Matin má glykemický index 75, což ho řadí mezi potraviny s vysokým GI. Při glykemické zátěži 54 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními sweets se Sušenky Schär P'tit Matin řadí mezi nejvyšší v glykemickém indexu.
Sušenky Schär P'tit Matin může způsobit rychlé skoky hladiny cukru v krvi a nejlépe se konzumuje v malých porcích.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 470 kcal |
| Sacharidy | 72g |
| Cukry (celkem) | 22g |
| Přirozené | 4.0g |
| Přidané | 18g |
| Vláknina | 2g |
| Rozpustná | 0.6g |
| Nerozpustná | 1.4g |
| Bílkoviny | 4g |
| Tuky | 18g |
| Nasycené | 6g |
| Nenasycené | 12g |
| Sodík | 350mg |
Sušenky Schär P'tit Matin má glykemický index 75, což ho řadí mezi potraviny s vysokým GI. Při glykemické zátěži 54 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Sušenky Schär P'tit Matin má vysoký glykemický index (75). Osoby s inzulínovou rezistencí by měly omezit jeho příjem.
Sušenky Schär P'tit Matin má glykemickou zátěž 54 na 100g, což znamená výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →