Logi · Управление на инсулинова резистентност
Logi сканира храните ви, изчислява гликемичното натоварване в реално време и показва точно как всяка съставка влияе на захарта ви.
Започнете безплатно →
Храносмилателни бисквити има гликемичен индекс 65, което го класифицира като храна с умерен ГИ. С гликемично натоварване 44 на 100g, то има значително влияние върху кръвната захар.
В сравнение с другите sweets, Храносмилателни бисквити се нарежда над средното по гликемичен индекс.
Храносмилателни бисквити е подходящ в умерени количества за хора, следящи нивата на захарта.
Защо тази оценка?
| Калории | 470 kcal |
| Въглехидрати | 67g |
| Захари (общо) | 18g |
| Природни | 3.0g |
| Добавени | 15g |
| Фибри | 3.5g |
| Разтворими | 1.1g |
| Неразтворими | 2.4g |
| Протеини | 6.5g |
| Мазнини | 18g |
| Наситени | 6g |
| Ненаситени | 10g |
| Натрий | 400mg |
Храносмилателни бисквити има гликемичен индекс 65, което го класифицира като храна с умерен ГИ. С гликемично натоварване 44 на 100g, то има значително влияние върху кръвната захар.
Храносмилателни бисквити има умерен гликемичен индекс (65). Хора с инсулинова резистентност могат да го консумират умерено.
Храносмилателни бисквити има гликемично натоварване 44 на 100g, което показва значително влияние върху нивата на кръвната захар.
Logi · Управление на инсулинова резистентност
Logi сканира храните ви, изчислява гликемичното натоварване в реално време и показва точно как всяка съставка влияе на захарта ви.
Започнете безплатно →