Logi · Управление на инсулинова резистентност
Logi сканира храните ви, изчислява гликемичното натоварване в реално време и показва точно как всяка съставка влияе на захарта ви.
Започнете безплатно →
Фурми без костилки има гликемичен индекс 62, което го класифицира като храна с умерен ГИ. С гликемично натоварване 42 на 100g, то има значително влияние върху кръвната захар.
В сравнение с другите fruits, Фурми без костилки се нарежда над средното по гликемичен индекс.
Фурми без костилки е подходящ в умерени количества за хора, следящи нивата на захарта.
Защо тази оценка?
| Калории | 277 kcal |
| Въглехидрати | 75g |
| Захари (общо) | 66.5g |
| Природни | 66.5g |
| Добавени | 0g |
| Фибри | 6.7g |
| Разтворими | 2g |
| Неразтворими | 4.7g |
| Протеини | 1.8g |
| Мазнини | 0.2g |
| Наситени | 0.03g |
| Ненаситени | 0.07g |
| Натрий | 1mg |
Фурми без костилки има гликемичен индекс 62, което го класифицира като храна с умерен ГИ. С гликемично натоварване 42 на 100g, то има значително влияние върху кръвната захар.
Фурми без костилки има умерен гликемичен индекс (62). Хора с инсулинова резистентност могат да го консумират умерено.
Фурми без костилки има гликемично натоварване 42 на 100g, което показва значително влияние върху нивата на кръвната захар.
Logi · Управление на инсулинова резистентност
Logi сканира храните ви, изчислява гликемичното натоварване в реално време и показва точно как всяка съставка влияе на захарта ви.
Започнете безплатно →