Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →
Ваніль має глікемічний індекс 80, що класифікує його як продукт із високим ГІ. З глікемічним навантаженням 76 на 100г він має значний вплив на рівень цукру в крові.
Порівняно з іншими sweets, Ваніль займає серед найвищих позицію за глікемічним індексом.
Ваніль може спричинити швидкі стрибки цукру і його слід вживати невеликими порціями.
Чому така оцінка?
| Калорії | 380 kcal |
| Вуглеводи | 95g |
| Цукри (всього) | 95g |
| Природні | 0.0g |
| Додані | 95g |
| Клітковина | 0g |
| Розчинна | 0g |
| Нерозчинна | 0g |
| Білки | 0g |
| Жири | 0g |
| Насичені | 0g |
| Ненасичені | 0g |
| Натрій | 0mg |
Ваніль має глікемічний індекс 80, що класифікує його як продукт із високим ГІ. З глікемічним навантаженням 76 на 100г він має значний вплив на рівень цукру в крові.
Ваніль має високий глікемічний індекс (80). Людям з інсулінорезистентністю слід обмежити його споживання.
Ваніль має глікемічне навантаження 76 на 100г, що вказує на значний вплив на рівень цукру в крові.
Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →