Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →
Легкий полб'яний хліб має глікемічний індекс 65, що класифікує його як продукт із помірним ГІ. З глікемічним навантаженням 31 на 100г він має значний вплив на рівень цукру в крові.
Порівняно з іншими grains, Легкий полб'яний хліб займає вище середнього позицію за глікемічним індексом.
Легкий полб'яний хліб підходить у помірних кількостях для людей, які стежать за рівнем цукру.
Чому така оцінка?
| Калорії | 240 kcal |
| Вуглеводи | 47g |
| Цукри (всього) | 2.5g |
| Природні | 2.5g |
| Додані | 0g |
| Клітковина | 3.5g |
| Розчинна | 1.1g |
| Нерозчинна | 2.4g |
| Білки | 8.5g |
| Жири | 2.5g |
| Насичені | 0.4g |
| Ненасичені | 2.1g |
| Натрій | 420mg |
Легкий полб'яний хліб має глікемічний індекс 65, що класифікує його як продукт із помірним ГІ. З глікемічним навантаженням 31 на 100г він має значний вплив на рівень цукру в крові.
Легкий полб'яний хліб має помірний глікемічний індекс (65). Люди з інсулінорезистентністю можуть вживати його помірно.
Легкий полб'яний хліб має глікемічне навантаження 31 на 100г, що вказує на значний вплив на рівень цукру в крові.
Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →