Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →
Паста на заквасці має глікемічний індекс 45, що класифікує його як продукт із низьким ГІ. З глікемічним навантаженням 13 на 100г він має помірний вплив на рівень цукру в крові.
Порівняно з іншими grains, Паста на заквасці займає серед найнижчих позицію за глікемічним індексом.
Паста на заквасці — хороший вибір для людей, які контролюють цукор у крові, інсулінорезистентність або дотримуються дієти з низьким ГІ.
Чому така оцінка?
| Калорії | 150 kcal |
| Вуглеводи | 30g |
| Цукри (всього) | 1g |
| Природні | 1.0g |
| Додані | 0g |
| Клітковина | 2.5g |
| Розчинна | 0.8g |
| Нерозчинна | 1.8g |
| Білки | 5g |
| Жири | 1g |
| Насичені | 0.2g |
| Ненасичені | 0.8g |
| Натрій | 5mg |
Паста на заквасці має глікемічний індекс 45, що класифікує його як продукт із низьким ГІ. З глікемічним навантаженням 13 на 100г він має помірний вплив на рівень цукру в крові.
Паста на заквасці має низький глікемічний індекс (45), що робить його хорошим варіантом для людей з інсулінорезистентністю.
Паста на заквасці має глікемічне навантаження 13 на 100г, що вказує на помірний вплив на рівень цукру в крові.
Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →