Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →
половина калача на заквасці має глікемічний індекс 72, що класифікує його як продукт із високим ГІ. З глікемічним навантаженням 37 на 100г він має значний вплив на рівень цукру в крові.
Порівняно з іншими grains, половина калача на заквасці займає серед найвищих позицію за глікемічним індексом.
половина калача на заквасці може спричинити швидкі стрибки цукру і його слід вживати невеликими порціями.
Чому така оцінка?
| Калорії | 260 kcal |
| Вуглеводи | 52g |
| Цукри (всього) | 3g |
| Природні | 3.0g |
| Додані | 0g |
| Клітковина | 2.5g |
| Розчинна | 0.8g |
| Нерозчинна | 1.8g |
| Білки | 9g |
| Жири | 1.5g |
| Насичені | 0.3g |
| Ненасичені | 1.2g |
| Натрій | 500mg |
половина калача на заквасці має глікемічний індекс 72, що класифікує його як продукт із високим ГІ. З глікемічним навантаженням 37 на 100г він має значний вплив на рівень цукру в крові.
половина калача на заквасці має високий глікемічний індекс (72). Людям з інсулінорезистентністю слід обмежити його споживання.
половина калача на заквасці має глікемічне навантаження 37 на 100г, що вказує на значний вплив на рівень цукру в крові.
Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →