Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →
Горіхово-какаова начинка має глікемічний індекс 55, що класифікує його як продукт із помірним ГІ. З глікемічним навантаженням 30 на 100г він має значний вплив на рівень цукру в крові.
Порівняно з іншими sweets, Горіхово-какаова начинка займає вище середнього позицію за глікемічним індексом.
Горіхово-какаова начинка підходить у помірних кількостях для людей, які стежать за рівнем цукру.
Чому така оцінка?
| Калорії | 540 kcal |
| Вуглеводи | 55g |
| Цукри (всього) | 48g |
| Природні | 3.0g |
| Додані | 45g |
| Клітковина | 4g |
| Розчинна | 1.2g |
| Нерозчинна | 2.8g |
| Білки | 5g |
| Жири | 33g |
| Насичені | 10g |
| Ненасичені | 20g |
| Натрій | 60mg |
Горіхово-какаова начинка має глікемічний індекс 55, що класифікує його як продукт із помірним ГІ. З глікемічним навантаженням 30 на 100г він має значний вплив на рівень цукру в крові.
Горіхово-какаова начинка має помірний глікемічний індекс (55). Люди з інсулінорезистентністю можуть вживати його помірно.
Горіхово-какаова начинка має глікемічне навантаження 30 на 100г, що вказує на значний вплив на рівень цукру в крові.
Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →