Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →
Нутелла має глікемічний індекс 33, що класифікує його як продукт із низьким ГІ. З глікемічним навантаженням 19 на 100г він має помірний вплив на рівень цукру в крові.
Порівняно з іншими sweets, Нутелла займає серед найнижчих позицію за глікемічним індексом.
Нутелла — хороший вибір для людей, які контролюють цукор у крові, інсулінорезистентність або дотримуються дієти з низьким ГІ.
Чому така оцінка?
| Калорії | 539 kcal |
| Вуглеводи | 57.5g |
| Цукри (всього) | 56.3g |
| Природні | 1.3g |
| Додані | 55g |
| Клітковина | 3g |
| Розчинна | 1g |
| Нерозчинна | 2g |
| Білки | 6.3g |
| Жири | 30.9g |
| Насичені | 10.6g |
| Ненасичені | 20.3g |
| Натрій | 41mg |
Нутелла має глікемічний індекс 33, що класифікує його як продукт із низьким ГІ. З глікемічним навантаженням 19 на 100г він має помірний вплив на рівень цукру в крові.
Нутелла має низький глікемічний індекс (33), що робить його хорошим варіантом для людей з інсулінорезистентністю.
Нутелла має глікемічне навантаження 19 на 100г, що вказує на помірний вплив на рівень цукру в крові.
Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →