Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →
Натуральне горіхове масло з несолодким какао та мінімальною кількістю підсолоджувача має глікемічний індекс 25, що класифікує його як продукт із низьким ГІ. З глікемічним навантаженням 3 на 100г він має мінімальний вплив на рівень цукру в крові.
Порівняно з іншими nuts, Натуральне горіхове масло з несолодким какао та мінімальною кількістю підсолоджувача займає серед найнижчих позицію за глікемічним індексом.
Натуральне горіхове масло з несолодким какао та мінімальною кількістю підсолоджувача — хороший вибір для людей, які контролюють цукор у крові, інсулінорезистентність або дотримуються дієти з низьким ГІ.
Чому така оцінка?
| Калорії | 570 kcal |
| Вуглеводи | 18g |
| Цукри (всього) | 6g |
| Природні | 4.0g |
| Додані | 2g |
| Клітковина | 8g |
| Розчинна | 0g |
| Нерозчинна | 0g |
| Білки | 15g |
| Жири | 48g |
| Насичені | 8g |
| Ненасичені | 38g |
| Натрій | 80mg |
Натуральне горіхове масло з несолодким какао та мінімальною кількістю підсолоджувача має глікемічний індекс 25, що класифікує його як продукт із низьким ГІ. З глікемічним навантаженням 3 на 100г він має мінімальний вплив на рівень цукру в крові.
Натуральне горіхове масло з несолодким какао та мінімальною кількістю підсолоджувача має низький глікемічний індекс (25), що робить його хорошим варіантом для людей з інсулінорезистентністю.
Натуральне горіхове масло з несолодким какао та мінімальною кількістю підсолоджувача має глікемічне навантаження 3 на 100г, що вказує на мінімальний вплив на рівень цукру в крові.
Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →