Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →
Nature's Own 100% цільнозерновий хліб має глікемічний індекс 50, що класифікує його як продукт із низьким ГІ. З глікемічним навантаженням 22 на 100г він має значний вплив на рівень цукру в крові.
Порівняно з іншими grains, Nature's Own 100% цільнозерновий хліб займає серед найнижчих позицію за глікемічним індексом.
Nature's Own 100% цільнозерновий хліб — хороший вибір для людей, які контролюють цукор у крові, інсулінорезистентність або дотримуються дієти з низьким ГІ.
Чому така оцінка?
| Калорії | 240 kcal |
| Вуглеводи | 43g |
| Цукри (всього) | 5g |
| Природні | 3.0g |
| Додані | 2g |
| Клітковина | 6g |
| Розчинна | 1.8g |
| Нерозчинна | 4.2g |
| Білки | 9g |
| Жири | 3.5g |
| Насичені | 0.5g |
| Ненасичені | 3g |
| Натрій | 400mg |
Nature's Own 100% цільнозерновий хліб має глікемічний індекс 50, що класифікує його як продукт із низьким ГІ. З глікемічним навантаженням 22 на 100г він має значний вплив на рівень цукру в крові.
Nature's Own 100% цільнозерновий хліб має низький глікемічний індекс (50), що робить його хорошим варіантом для людей з інсулінорезистентністю.
Nature's Own 100% цільнозерновий хліб має глікемічне навантаження 22 на 100г, що вказує на значний вплив на рівень цукру в крові.
Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →