Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
şekersiz kuru kiraz glisemik indeksi 22 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 17 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
Diğer fruits ile karşılaştırıldığında, şekersiz kuru kiraz glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
şekersiz kuru kiraz kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 320 kcal |
| Karbonhidratlar | 75g |
| Şekerler (toplam) | 60g |
| Doğal | 60.0g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 7g |
| Çözünür | 2.1g |
| Çözünmez | 4.9g |
| Protein | 2.5g |
| Yağ | 1g |
| Doymuş | 0.2g |
| Doymamış | 0.8g |
| Sodyum | 5mg |
şekersiz kuru kiraz glisemik indeksi 22 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 17 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
şekersiz kuru kiraz düşük glisemik indekse (22) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
şekersiz kuru kiraz 100g başına 17 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde orta etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →