Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Şekersiz kakao, nane özü ve stevia/rahatlatıcı meyve ile Diy kreması glisemik indeksi 5 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 0 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer beverages ile karşılaştırıldığında, Şekersiz kakao, nane özü ve stevia/rahatlatıcı meyve ile Diy kreması glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Şekersiz kakao, nane özü ve stevia/rahatlatıcı meyve ile Diy kreması kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 45 kcal |
| Karbonhidratlar | 8g |
| Şekerler (toplam) | 0.5g |
| Doğal | 0.5g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 4g |
| Çözünür | 0g |
| Çözünmez | 0g |
| Protein | 2g |
| Yağ | 2g |
| Doymuş | 1.2g |
| Doymamış | 0.8g |
| Sodyum | 10mg |
Şekersiz kakao, nane özü ve stevia/rahatlatıcı meyve ile Diy kreması glisemik indeksi 5 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 0 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Şekersiz kakao, nane özü ve stevia/rahatlatıcı meyve ile Diy kreması düşük glisemik indekse (5) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Şekersiz kakao, nane özü ve stevia/rahatlatıcı meyve ile Diy kreması 100g başına 0 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →