Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
şekersiz kaju sütü glisemik indeksi 0 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 0 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer beverages ile karşılaştırıldığında, şekersiz kaju sütü glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
şekersiz kaju sütü kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 23 kcal |
| Karbonhidratlar | 1.2g |
| Şekerler (toplam) | 0.3g |
| Doğal | 0.3g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 0.1g |
| Çözünür | 0.03g |
| Çözünmez | 0.07g |
| Protein | 0.8g |
| Yağ | 1.8g |
| Doymuş | 0.3g |
| Doymamış | 1.5g |
| Sodyum | 5mg |
şekersiz kaju sütü glisemik indeksi 0 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 0 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
şekersiz kaju sütü düşük glisemik indekse (0) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
şekersiz kaju sütü 100g başına 0 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →