Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Şeker kamışı glisemik indeksi 43 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 31 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer fruits ile karşılaştırıldığında, Şeker kamışı glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Şeker kamışı kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 269 kcal |
| Karbonhidratlar | 73g |
| Şekerler (toplam) | 73g |
| Doğal | 73.0g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 1.3g |
| Çözünür | 0.4g |
| Çözünmez | 0.9g |
| Protein | 0.3g |
| Yağ | 0.4g |
| Doymuş | 0.1g |
| Doymamış | 0.3g |
| Sodyum | 28mg |
Şeker kamışı glisemik indeksi 43 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 31 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Şeker kamışı düşük glisemik indekse (43) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Şeker kamışı 100g başına 31 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →