Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Sebzeli ve kahverengi pirinçli yağsız tavuk göğsü kavurma glisemik indeksi 45 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 6 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer other ile karşılaştırıldığında, Sebzeli ve kahverengi pirinçli yağsız tavuk göğsü kavurma glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Sebzeli ve kahverengi pirinçli yağsız tavuk göğsü kavurma kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 120 kcal |
| Karbonhidratlar | 14g |
| Şekerler (toplam) | 2g |
| Doğal | 2.0g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 2.2g |
| Çözünür | 0g |
| Çözünmez | 0g |
| Protein | 10g |
| Yağ | 2.5g |
| Doymuş | 0.5g |
| Doymamış | 2g |
| Sodyum | 180mg |
Sebzeli ve kahverengi pirinçli yağsız tavuk göğsü kavurma glisemik indeksi 45 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 6 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Sebzeli ve kahverengi pirinçli yağsız tavuk göğsü kavurma düşük glisemik indekse (45) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Sebzeli ve kahverengi pirinçli yağsız tavuk göğsü kavurma 100g başına 6 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →