Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Sebzeli ve feta peynirli karabuğdaylı krep glisemik indeksi 45 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 8 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer grains ile karşılaştırıldığında, Sebzeli ve feta peynirli karabuğdaylı krep glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Sebzeli ve feta peynirli karabuğdaylı krep kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 140 kcal |
| Karbonhidratlar | 18g |
| Şekerler (toplam) | 1.8g |
| Doğal | 1.8g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 4.2g |
| Çözünür | 0g |
| Çözünmez | 0g |
| Protein | 6.5g |
| Yağ | 4.5g |
| Doymuş | 1.5g |
| Doymamış | 2.5g |
| Sodyum | 320mg |
Sebzeli ve feta peynirli karabuğdaylı krep glisemik indeksi 45 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 8 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Sebzeli ve feta peynirli karabuğdaylı krep düşük glisemik indekse (45) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Sebzeli ve feta peynirli karabuğdaylı krep 100g başına 8 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →