Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Sebzeli chow mein glisemik indeksi 55 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 12 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
Diğer grains ile karşılaştırıldığında, Sebzeli chow mein glisemik indeks açısından ortalamanın üzerinde yer almaktadır.
Sebzeli chow mein kan şekerini izleyen kişiler için ölçülü miktarda uygundur.
Bu puan neden?
| Kalori | 130 kcal |
| Karbonhidratlar | 22g |
| Şekerler (toplam) | 2.5g |
| Doğal | 2.0g |
| Eklenmiş | 0.5g |
| Lif | 2.1g |
| Çözünür | 0.6g |
| Çözünmez | 1.5g |
| Protein | 4g |
| Yağ | 2.5g |
| Doymuş | 0.4g |
| Doymamış | 1.2g |
| Sodyum | 420mg |
Sebzeli chow mein glisemik indeksi 55 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 12 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
Sebzeli chow mein orta glisemik indekse (55) sahiptir. İnsülin direnci olanlar ölçülü miktarda tüketebilir.
Sebzeli chow mein 100g başına 12 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde orta etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →