Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Sebze miso çorbası glisemik indeksi 20 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 1 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer vegetables ile karşılaştırıldığında, Sebze miso çorbası glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Sebze miso çorbası kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 35 kcal |
| Karbonhidratlar | 5g |
| Şekerler (toplam) | 1.5g |
| Doğal | 1.5g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 1.2g |
| Çözünür | 0g |
| Çözünmez | 0g |
| Protein | 2g |
| Yağ | 1g |
| Doymuş | 0.2g |
| Doymamış | 0.6g |
| Sodyum | 350mg |
Sebze miso çorbası glisemik indeksi 20 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 1 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Sebze miso çorbası düşük glisemik indekse (20) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Sebze miso çorbası 100g başına 1 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →