Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Sebze bulyonu glisemik indeksi 0 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 0 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer other ile karşılaştırıldığında, Sebze bulyonu glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Sebze bulyonu kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 20 kcal |
| Karbonhidratlar | 3g |
| Şekerler (toplam) | 1g |
| Doğal | 0.5g |
| Eklenmiş | 0.5g |
| Lif | 0.5g |
| Çözünür | 0.2g |
| Çözünmez | 0.4g |
| Protein | 1g |
| Yağ | 0.5g |
| Doymuş | 0.1g |
| Doymamış | 0.4g |
| Sodyum | 4000mg |
Sebze bulyonu glisemik indeksi 0 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 0 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Sebze bulyonu düşük glisemik indekse (0) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Sebze bulyonu 100g başına 0 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →