Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Mini ekmek çubukları glisemik indeksi 75 olan yüksek Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 56 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer grains ile karşılaştırıldığında, Mini ekmek çubukları glisemik indeks açısından en yüksekler arasında yer almaktadır.
Mini ekmek çubukları hızlı kan şekeri yükselişine neden olabilir ve küçük porsiyonlarda tüketilmesi önerilir.
Bu puan neden?
| Kalori | 410 kcal |
| Karbonhidratlar | 75g |
| Şekerler (toplam) | 3g |
| Doğal | 1.0g |
| Eklenmiş | 2g |
| Lif | 3g |
| Çözünür | 0.9g |
| Çözünmez | 2.1g |
| Protein | 10g |
| Yağ | 8g |
| Doymuş | 1.5g |
| Doymamış | 6g |
| Sodyum | 800mg |
Mini ekmek çubukları glisemik indeksi 75 olan yüksek Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 56 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Mini ekmek çubukları yüksek glisemik indekse (75) sahiptir. İnsülin direnci olanlar tüketimi sınırlamalıdır.
Mini ekmek çubukları 100g başına 56 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →