Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Meyveli quark glisemik indeksi 55 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 8 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer dairy ile karşılaştırıldığında, Meyveli quark glisemik indeks açısından ortalamanın üzerinde yer almaktadır.
Meyveli quark kan şekerini izleyen kişiler için ölçülü miktarda uygundur.
Bu puan neden?
| Kalori | 110 kcal |
| Karbonhidratlar | 14g |
| Şekerler (toplam) | 13g |
| Doğal | 3.0g |
| Eklenmiş | 10g |
| Lif | 0g |
| Çözünür | 0g |
| Çözünmez | 0g |
| Protein | 7.5g |
| Yağ | 2.5g |
| Doymuş | 1.5g |
| Doymamış | 1g |
| Sodyum | 50mg |
Meyveli quark glisemik indeksi 55 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 8 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Meyveli quark orta glisemik indekse (55) sahiptir. İnsülin direnci olanlar ölçülü miktarda tüketebilir.
Meyveli quark 100g başına 8 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →