Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Meyve kokteyli glisemik indeksi 55 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 10 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
Diğer fruits ile karşılaştırıldığında, Meyve kokteyli glisemik indeks açısından ortalamanın üzerinde yer almaktadır.
Meyve kokteyli kan şekerini izleyen kişiler için ölçülü miktarda uygundur.
Bu puan neden?
| Kalori | 70 kcal |
| Karbonhidratlar | 18g |
| Şekerler (toplam) | 16g |
| Doğal | 8.0g |
| Eklenmiş | 8g |
| Lif | 1g |
| Çözünür | 0.3g |
| Çözünmez | 0.7g |
| Protein | 0.3g |
| Yağ | 0.1g |
| Doymuş | 0g |
| Doymamış | 0.1g |
| Sodyum | 5mg |
Meyve kokteyli glisemik indeksi 55 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 10 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
Meyve kokteyli orta glisemik indekse (55) sahiptir. İnsülin direnci olanlar ölçülü miktarda tüketebilir.
Meyve kokteyli 100g başına 10 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde orta etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →