Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Meyve kupası glisemik indeksi 55 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 8 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer fruits ile karşılaştırıldığında, Meyve kupası glisemik indeks açısından ortalamanın üzerinde yer almaktadır.
Meyve kupası kan şekerini izleyen kişiler için ölçülü miktarda uygundur.
Bu puan neden?
| Kalori | 60 kcal |
| Karbonhidratlar | 15g |
| Şekerler (toplam) | 13g |
| Doğal | 9.0g |
| Eklenmiş | 4g |
| Lif | 1.2g |
| Çözünür | 0.4g |
| Çözünmez | 0.8g |
| Protein | 0.4g |
| Yağ | 0.1g |
| Doymuş | 0g |
| Doymamış | 0.1g |
| Sodyum | 5mg |
Meyve kupası glisemik indeksi 55 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 8 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Meyve kupası orta glisemik indekse (55) sahiptir. İnsülin direnci olanlar ölçülü miktarda tüketebilir.
Meyve kupası 100g başına 8 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →