Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Mercimek ve ıspanak çorbası glisemik indeksi 28 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 4 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer legumes ile karşılaştırıldığında, Mercimek ve ıspanak çorbası glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Mercimek ve ıspanak çorbası kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 75 kcal |
| Karbonhidratlar | 12g |
| Şekerler (toplam) | 1.5g |
| Doğal | 1.5g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 3.5g |
| Çözünür | 0g |
| Çözünmez | 0g |
| Protein | 4.5g |
| Yağ | 0.7g |
| Doymuş | 0.1g |
| Doymamış | 0.6g |
| Sodyum | 220mg |
Mercimek ve ıspanak çorbası glisemik indeksi 28 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 4 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Mercimek ve ıspanak çorbası düşük glisemik indekse (28) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Mercimek ve ıspanak çorbası 100g başına 4 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →