Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
mercimek spirali glisemik indeksi 22 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 12 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
Diğer legumes ile karşılaştırıldığında, mercimek spirali glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
mercimek spirali kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 350 kcal |
| Karbonhidratlar | 55g |
| Şekerler (toplam) | 2g |
| Doğal | 2.0g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 8g |
| Çözünür | 2.4g |
| Çözünmez | 5.6g |
| Protein | 24g |
| Yağ | 2.5g |
| Doymuş | 0.4g |
| Doymamış | 2.1g |
| Sodyum | 5mg |
mercimek spirali glisemik indeksi 22 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 12 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
mercimek spirali düşük glisemik indekse (22) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
mercimek spirali 100g başına 12 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde orta etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →