Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Mercimek ve karabuğday mantısı glisemik indeksi 55 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 16 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
Diğer grains ile karşılaştırıldığında, Mercimek ve karabuğday mantısı glisemik indeks açısından ortalamanın üzerinde yer almaktadır.
Mercimek ve karabuğday mantısı kan şekerini izleyen kişiler için ölçülü miktarda uygundur.
Bu puan neden?
| Kalori | 170 kcal |
| Karbonhidratlar | 29g |
| Şekerler (toplam) | 1.2g |
| Doğal | 1.2g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 4.2g |
| Çözünür | 1.26g |
| Çözünmez | 2.94g |
| Protein | 6g |
| Yağ | 2.5g |
| Doymuş | 0.4g |
| Doymamış | 1.6g |
| Sodyum | 320mg |
Mercimek ve karabuğday mantısı glisemik indeksi 55 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 16 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
Mercimek ve karabuğday mantısı orta glisemik indekse (55) sahiptir. İnsülin direnci olanlar ölçülü miktarda tüketebilir.
Mercimek ve karabuğday mantısı 100g başına 16 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde orta etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →