Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Keten tohumu ve çilek jölesi glisemik indeksi 25 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 2 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer sweets ile karşılaştırıldığında, Keten tohumu ve çilek jölesi glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Keten tohumu ve çilek jölesi kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 55 kcal |
| Karbonhidratlar | 8g |
| Şekerler (toplam) | 3.5g |
| Doğal | 3.5g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 3.5g |
| Çözünür | 0g |
| Çözünmez | 0g |
| Protein | 1.5g |
| Yağ | 2g |
| Doymuş | 0.2g |
| Doymamış | 1.7g |
| Sodyum | 5mg |
Keten tohumu ve çilek jölesi glisemik indeksi 25 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 2 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Keten tohumu ve çilek jölesi düşük glisemik indekse (25) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Keten tohumu ve çilek jölesi 100g başına 2 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →